ב"ה ערב ש"ק, כ" טבת תשפ" | 17.01.20
מאות שותפות במפעל הכנסת כלה: נחתם הדינר השנתי של ארגון 'עדי עד - לחיים ולברכה'

הדינר השנתי המסורתי של ידידות ארגון 'עדי עד' נערך השבוע באולמי 'בית רבקה' בכפר חב"ד ב', בהשתתפות מאות נשים ● אורח הכבוד: רבה של בני-ברק הרב חיים-יצחק-אייזיק לנדא ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
מה קורה כאשר בערב אחד, למרות ימים של סוף שנה ועומס אירועים, נענות מאות נשים להזמנה, לוקחות פסק זמן ובאות להיות שותפות במפעל חיים עבור כלות אנ"ש בארץ? מתקבלת חוויה משובחת של נתינה באהבה ללא גבולות, מתוך תחושת זכות, שותפות וערבות.

הדינר השנתי המסורתי של ידידות ארגון עדי עד, נערך השבוע באולמי בית רבקה בכפר חב"ד. בכניסה לאולם הארועים, שעוצב בעיצוב יוקרתי, קיבלה את פני הבאות הכנרית ציונה ואת הערב הנחתה בטוב טעם ובכישרון הגב' נחמה אמתי, פעילה מובילה בארגון.

האורחות נהנו מארוחת ערב עשירה של קייטרינג 'רבקין' ומהופעה מלהיבה של להקת הלל מנשות השומרון בניצוחה של מרב ברנר, והרקדה סוחפת עם הזמרת חיה גליזר , וכן הזמרת מלכי גולדשטין אשר ריגשה בסיפורה האישי וחתמה בשיר עוצמתי.

הרב לנדא המרא דאתרא דבני ברק נשא משא מרתק על אמונה, בטחון ועשיה. הרב דובל'ה הלפרין ניצח ביד רמה על הרחבת מעגלי הנשים הלוקחות  חלק באימוץ כמה שיותר כלות, ובמהלך הערב הוכרזו תרומות משמעותיות. המשתתפות אימצו בנדיבות  3 כלות, 10 ואף 32 כלות.

הכנסות הנתינה העצומה יוקדשו להמשך העשייה,  ולשדרוג מערך הליווי, הן בכמות והן באיכות, של כמה שיותר כלות אנ"ש בארץ הקודש.

במהלך הדינר הושק מיזם חדש בסיוע הפאניות המובילות בחב"ד במסגרתו יוענקו פאות בחצי מחיר לכלות הזקוקות לכך ואשר עמדו באישור הוועדה.

על הפקת הערב הופקדה המפיקה ברוכת הכישרון מלכה לאה גודמן מ - M.L. Production,  שביחד עם עוד עשרות אנשי הפקה מובילים בתחומם הפליאה לרקוח ערב משובח, מבלי לפסוח על הפרטים הקטנים ביותר, אלה שעושים את כל ההבדל.

צילום: שימי קוטנר
הגברה תאורה ומסכים: קול שר
תוכנת התרמה ו VJ - יוסי מור יוסף
כ"ג בסיון תשע"ט