ב"ה יום ראשון, ט' תשרי תשפ"א | 27.09.20
לימודי יהדות בקנברה
לימודי יהדות בקנברה צילום: shturem
מסיבת סיום לתוכנית לימודי יהדות לילדים

הקהילה היהודית בקנברה, אוסטרליה, חגגה את סיום שנת הלימודים הראשונה בתכנית לימודי יהדות בשעות אחה"צ ● כ-25 ילדים בגילאי 5-12 השתתפו בתוכנית במשך השנה כשתכנית נוספת כוללת את הילדים הקטנים בגילאי שנתיים עד חמש ● שליח הרבי הרב שמואל פלדמן, מציין שהתכנית מבטיחה את ההמשכיות היהודית באיזור, ומקווה שבשנת הלימודים הבאה מספר התלמידים ייגדל
שטורעם

הקהילה היהודית בקנברה, אוסטרליה, חגגה את סיום שנת הלימודים הראשונה בתכנית לימודי יהדות בשעות אחה"צ. כ-25 ילדים בגילאי 5-12 השתתפו בתוכנית במשך השנה. תכנית נוספת כוללת את הילדים הקטנים בגילאי שנתיים עד חמש. בחגיגת הסיום הציגו הילדים את הישגיהם בלימודי היהדות בפני ההורים שהתמוגגו מנחת, לאחר מכן קיבלו המצטיינים תעודות הצטיינות.

בית הספר ממוקם בבניין בית-חב"ד המקומי, ונותן מענה לחינוך יהודי, שעד כה לא היה. כל ילד יהודי מתקבל לתכנית ללא הבדל של רמת שמירת מצוות או השתייכות קבוצתית, וחמשה הורים מתנדבים לסייע למורה, השליחה מרת חסיא פלדמן, אחראית על ההפעלות של הילדים. שליח הרבי הרב שמואל פלדמן, מציין שהתכנית מבטיחה את ההמשכיות היהודית באיזור, ומקווה שבשנת הלימודים הבאה מספר התלמידים ייגדל. כמו-כן הוא מודיע על פתיחת גנון חב"ד ליום לימודים ארוך.


כ' בטבת תשע"ד